Saldutiškio VDC tradiciškai išvyko į kelionę į Pajūrio kraštą, kurią remia Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Utenos rajono savivaldybė.

Daugiau nuotraukų>>>

Saldutiškio VDC vėl turi kuo pasidžiaugti. Iniciatyvios darbuotojos sukūrė centro logo. Pagaliau turime dienos centro iškabą bei smulkios atributikos-rašiklių, ant kurių puikuojasi Saldutiškio vaikų dienos centro ženklas.
Saldutiškio vaikų dienos centro įkūrimą bei veiklą remia LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Daugiau nuotraukų>>>

Saldutiškio vaikų dienos centras dalyvavo Respublikinėje Prakartėlių parodoje - konkurse 2019. Nominacija - meniškiausia prakartėlė.

Rudens atostogų metu.

2019 m. lapkričio 13 d. Saldutiškio VDC vaikai spalvingai leido laiką. Svečiuose pas mus buvo EBRU edukatorė Juventina. Tapyba ant vandens- tai maloniai nuteikiantis, atpalaiduojantis nuo visų įkyrių minčių, paneriantis į tikrą meditaciją užsiėmimas ir smagiausia – tam nereikia jokių meninių sugebėjimų. Nepakartojamą piešinį galima sukurti vos per keletą minučių. Ačiū edukatorei už spalvingą dieną.

Socialinė pedagogė Lina Šaltytė - Bieliajevienė

2019 m. spalio 21 d. Saldutiškio VDC vaikai iškylavo Triušiukų slėnyje. Saulėtą spalio dieną iki sodybos keliavome pėsčiomis. O slėnyje laukė daugybė įspūdžių, linksmybių, pramogų.

VDC 2019 METŲ II KETVIRČIO PROJEKTO VEIKLŲ SĄRAŠAS IR VAIZDINĖ MEDŽIAGA>>>

VDC 2019 METŲ I KETVIRČIO PROJEKTO VEIKLŲ SĄRAŠAS IR VAIZDINĖ MEDŽIAGA>>>

VDC 2018 METŲ ATASKAITA, VYKDOMO PROJEKTO VEIKLŲ SĄRAŠAS IR VAIZDINĖ MEDŽIAGA>>>

2019 m. gegužės 16 d. Saldutiškio VDC lankėsi Mindūnų žuvininkystės ir medžioklės muziejuje bei dalyvavo keramikos ir žuvienės virimo edukacijose.

Daugiau nuotraukų>>>

Saldutiškio vaikų dienos centras tęsia savo veiklas. Jau surengtos 2 išvykos į Vilnių. Jų metu pamatytas Vilniaus senamiestis, aplankyta Katedros aikštė, Rotušės kalėdinis miestelis. Aplankytas Iliuzijų muziejus, kuris paliko daug smagių įspūdžių.
Išvykoms lėšos gautos iš projekto „Pažintinė-edukacinė išvyka į Vilnių“, kuris finansuojamas Utenos r. savivaldybės administracijos.

Daugiau nuotraukų>>>

Saldutiškio vaikų dienos centras bendradarbiauja su Utenos lietuvių ir švedų draugija ir 2018 m. spalio 19 d. mūsų moksleiviai buvo savanoriais Maisto banko akcijoje Rimi prekybos centre Utenoje.
Už prasmingą ir kilnų darbą jie buvo pakviesti į Maisto bankui skirto labdaros koncerto filmavimą LNK studijoje lapkričio 23 d.

Lina Šaltytė-Bieliajevienė, socialinė pedagogė

Daugiau nuotraukų>>>

Nuo 2018 m. lapkričio 19 d. mūsų mokykloje veiklą pradeda Saldutiškio vaikų dienos centras, kuris yra atviras visiems apylinkės vaikams. Dienos centre įvairių veiklų metu vaikams bus suteiktas kokybiškas užimtumas, maitinimas bei pagalba ruošiant namų darbus. Dienos centro darbo valandos 7:00-8:00, 13:00-16:00.

Lina Šaltytė-Bieliajevienė, socialinė pedagogė