Kiekviena Rugsėjo 1-oji iš naujo nuspalvina mūsų kasdienybę naujų džiaugsmų ir rūpesčių spalvomis. Nauji mokslo metai – atsakingų darbų pradžia, reikalaujanti sutelktumo, atsakomybės.
Linkime visiems inovatyvių ir išradingų pamokėlių, smalsumo mokantis, naujų atradimų, kūrybingumo ir neišsemiamos fantazijos keliaujant po įstabų mokslo ir žinių pasaulį! Tvirtai ženkite mokslo , žinių ir šviesos keliu. Visiems – sveikatos, kantrybės, puikių pasiekimų.

Mieli mokiniai ir jų tėveliai ( globėjai ),

Visus kviečiame į Rugsėjo 1 - osios šventę, kuri prasidės rugsėjo 1 d.

9.00 val. Šv. Mišiomis Saldutiškio Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje.

Šventė tęsis Saldutiškio pagrindinės mokyklos kieme.

Primename, kad šventės metu privaloma laikytis SAM rekomendacijų ir patvirtintų reikalavimų renginių metu.

Bažnyčioje būtina dėvėti kaukes, renginio metu laikytis saugaus 1 m. atstumo.

Tretieji asmenys ( tėvai, globėjai, svečiai ) mokyklos kieme privalo dėvėti apsauginę veido kaukę ir laikytis saugaus vieno metro atstumo.

Administracija

Informuojame, kad vadovaujantis Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-192 „Dėl Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ 52 punktu, kiekvienam Utenos rajono pirmokui dovanojama 50,00 Eurų vertės kortelė kanceliarinėms prekėms įsigyti.
Kortelė pirmokui įteikiama rugsėjo 1 dieną mokykloje. Tėvai (globėjai) kortelę panaudoja toje kanceliarinių prekių parduotuvėje, su kuria mokykla yra pasirašiusi pirkimo sutartį. Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka. Tėvai (globėjai), atvykę į kanceliarinių prekių parduotuvę ir įsigiję kanceliarinių prekių, pasirašo, kad jas gavo. Kortelės negalima perleisti kitiems asmenims. Kortelė galioja nuo rugsėjo 1 iki spalio 31 d.

2020 m. birželio 5 d. mokyklos kieme vyko Vasaros šventė - ketvirtokų išleistuvės į penktą klasę ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikų palydėtuvės į mokyklą. Gražus oras, puiki nuotaika ir šventiškai nusiteikę renginio dalyviai - visa tai sukūrė gerą nuotaiką ir džiaugsmingą išėjimą į vasarą.

REKOMENDACIJOS TĖVAMS

KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI ATVYKUS Į ĮSTAIGĄ KARANTINO METU >>>