2019 m. rugsėjo 30 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Šakočio kelias iki mūsų stalo“ pagal programą Kultūros pasas.
Programos metu ne tik sužinojome šakočio atsiradimo istoriją, pamatėme visą gamybos procesą, bet ir patys jame dalyvavome ir, žinoma, ragavome.

Diana Stundžienė, pradinių klasių mokytoja

2019 m. rugsėjo 12 d. ikimokyklinės grupės ugdytiniai vyko į Paukščių kaimą, Ignalinos r.
Čia mus pasitiko nuostabus rudenėlio oras, malonūs šeimininkai ir triukšmingas būrys paukščių. Vaikai maitino gyvūnus, žaidė dideliame paukščių lizde, tyrinėjo ūkį.
„Pelėda šeimininkė“ mus linksmino, vaišino žolelių arbata ir naminiais obuoliais.

Loreta Juodienė, ikimokyklinės grupės auklėtoja

Kiekviena Rugsėjo 1-oji iš naujo nuspalvina mūsų kasdienybę naujų džiaugsmų ir rūpesčių spalvomis. Nauji mokslo metai rugsėjo -2 oji – atsakingų darbų pradžia, reikalaujanti sutelktumo, atsakomybės.
Linkime visiems inovatyvių ir išradingų pamokėlių, smalsumo mokantis, naujų atradimų, kūrybingumo ir neišsemiamos fantazijos keliaujant po įstabų mokslo ir žinių pasaulį! Tvirtai ženkite mokslo , žinių ir šviesos keliu. Visiems – sveikatos, kantrybės, puikių pasiekimų.

2019 m. birželio 7 d. Saldutiškio pagrindinės mokyklos pradinukai švęsdami mokslo metų pabaigtuves, atsisveikino ir su savo draugais ketvirtokais.
Išleistuvių programą išeinantiems rūpestingai parengė visi pradinukai. Susirinkę į šventiškai papuoštą aktų salę 1 -3 kl. mokiniai ketvirtokams ir susirinkusiems tėveliams, mokytojams, svečiams dovanojo dainų, eilėraščių ir šventinę nuotaiką. 1-2 kl. mokiniai su mokytoja Diana S. parengė ir pristatė šokį. 3 kl. mokiniai su klasės auklėtoja Irena B. dovanojo ketvirtokams prisiminimui savo rankomis gamintus darbelius.Ketvirtos klasės mokiniai tęsė šventinį koncertą prasmingais žodžiais, dainomis, vaidinimu dėkodami visiems, kurių rūpestis ir globa lydėjo keturis metus.
Mokyklos direktorius V. Paukštė visiems išeinantiems atostogų, priminė, kad pabirę po pievas, besimaudydami upėse ir ežeruose, važinėdami dviračiais vaikai neužmirštų laikytis saugaus elgesio taisyklių ir rudenį visi sugrįžtų į mokyklą.,,Neužaukite labai dideli, tik šiek tiek paūgėkite. Kitaip mokykla neturės ką veikti be vaikų'' - juokavo direktorius.  Ketvirtokams direktorius įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus - pirmą svarbų mokslo pasiekimų dokumentą.
Nuoširdų sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja D. Žvirblienė.
Po šventinio koncerto aktų salėje šventė tęsėsi klasėse. Paskutinė pamoka. Jos metu buvo įteikta padėkos, pagyrimai mokiniams. Ketvirtokai atsisveikino su pradine mokykla ir savo mokytoja. Šiltų padėkos žodžių mokytojai negailėjo ir tėveliai. Mokytoja linkėjo būsimiems penktokams sėkmės, užsispyrimo tobulinant savo žinias, gebėjimus ir įgūdžius žengiant į naują mokymosi etapą, pasveikino, įteikė prisiminimo dovanėles. Pašokę išleistuvių valsą ketvirtokai išbėgo pasitikti vasaros.
Sėkmingo skrydžio Jums ir šiltos vasaros!

Rima Jakaitienė, pradinių klasių mokytoja

2019 m. birželio 5 d. 1 – 2 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Žirgas mitologijoje“, kuris vyko buvusiose Užpalių dvaro arklidėse. Lankė tapybos, 100 abrūsų, piliakalnių menes, mergelių kamarą, pokario laikotarpio klasę, buvusį Užpalių viršaičio darbo kabinetą, per kūrybingumą skatinančias veiklas (žaidimus, piešimą) analizavo tautosakoje apibūdinamas žirgo savybes. Vaikai susipažino su mitologiniais elementais sakmėse, pasakose, žaidimuose, poezijoje. Skatinant smalsumą čia ir dabar, aktyvesni ar pastabesni dalyviai gavo pasagas iš kurių užsiėmimo pabaigoje sudėliojo Pegaso žvaigždyną.

Diana Stundžienė, pradinių klasių mokytoja

2019 m. gegužės 4 - 24 d. vyko piešinio konkursas, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti, kurį organizavo Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras . Dalyviai - Utenos raj. ugdymo įstaigų 1 - 4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas - šeima, kaip pamatas, kaip vertybė, saugumas, besąlygiškos, nuoširdžios meilės ir supratimo pavyzdys. Konkursui pristatyta 221 darbas iš įvairių ugdymo įstaigų. Komisija išrinko 12 geriausių darbų, tarp kurių ir mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Austėja Biriukaitė.

Straipsnį apie konkursą galima paskaityti čia>>>