Informuojame, kad vadovaujantis Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-192 „Dėl Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ 52 punktu, kiekvienam Utenos rajono pirmokui dovanojama 50,00 Eurų vertės kortelė kanceliarinėms prekėms įsigyti.
Kortelė pirmokui įteikiama rugsėjo 1 dieną mokykloje. Tėvai (globėjai) kortelę panaudoja toje kanceliarinių prekių parduotuvėje, su kuria mokykla yra pasirašiusi pirkimo sutartį. Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka. Tėvai (globėjai), atvykę į kanceliarinių prekių parduotuvę ir įsigiję kanceliarinių prekių, pasirašo, kad jas gavo. Kortelės negalima perleisti kitiems asmenims. Kortelė galioja nuo rugsėjo 1 iki spalio 31 d.

2020 m. birželio 5 d. mokyklos kieme vyko Vasaros šventė - ketvirtokų išleistuvės į penktą klasę ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikų palydėtuvės į mokyklą. Gražus oras, puiki nuotaika ir šventiškai nusiteikę renginio dalyviai - visa tai sukūrė gerą nuotaiką ir džiaugsmingą išėjimą į vasarą.

REKOMENDACIJOS TĖVAMS

KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI ATVYKUS Į ĮSTAIGĄ KARANTINO METU >>>

SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS REKOMENDACIJOS MOKYTOJAMS, KAIP BENDRAUTI SU VAIKAIS APIE Covid-19 >>>