2018 m. spalio 13 d. mūsų mokyklos komanda: Ieva Lamauskaitė 4 kl., Austėja Biriukaitė 4 kl., Kristupas Narkūnas 6 kl., Mantas Lamauskas 7 kl. dalyvavo Lietuvos moksleivių 64 šaškių jaunimo ir jaunučių pirmenybėse Marijampolėje. Džiaugiamės ir dižiuojamės. ŠAUNUOLIAI !!!

Gintaras Šutinys, kūno kultūros mokytojas

2018 m. spalio 12 d. mūsų mokykloje vyko susitikimas su Daniel Lupshitz, Izraelio kariuomenės rezervistu, aktyviu Lietuvos visuomenės veikėju, Vilniaus miesto mero patarėju. Įkvepiantis pavyzdys, jumoro jausmas, nuotaikingos istorijos visiems suprantamai, paprastai ir aiškiai.

2018 m. spalio 5-ąją, mokykloje buvo neeilinė diena – Mokytojo diena. Pradinių klasių mokiniai paruošė dovanėles mokytojams. Gražų koncertą dovanojo mūsų mokinės, kurias parengė Saldutiškio UKC skyriaus vadovė Danutė Zajančkauskienė.

Diana Stundžienė, pradinių klasių mokytoja

2018 m. rugsėjo 26 d. Utenos Vyturių porogimnazijoje vyko konkursas „RUSANGLIADA“, skirtas paminėti Europos kalbų dieną. Konkurse dalyvavo sepynios komandos iš Utenos miesto bei rajono mokyklų. Mūsų komandą sudarė 7 kl. mokinės Ieva Basytė ir Kamilė Lašinskaitė bei 8 kl. mokiniai Austėja Gudaitytė ir Adomas Ramankevičius. Konkurso metu mokiniai sprendė užduotis Anglų bei Rusų kalbomis. Visos komandos gavo padėkas ir saldžias dovanas.

Justina Mažvylienė, anglų kalbos mokytoja

2018 m. rugsėjo 21 d. mokykloje lankėsi Jogaila Morkūnas, Všį „Pirma kava“ vadovas, žurnalistas, pramogų pasaulio profesionalas. Jis nuotaikingai bendravo su mokyklos bendruomene, pažėrė sąmojo ir idėjų. Primename, kad mokykla dalyvauja projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, kurio iniciatorius Andrius Tapinas mokykloje lankėsi praeitais metais. Šiemet dar turėsime ir daugiau šio projekto svečių.

Giedre Šimkūnaitė – Kandratavičienė, lietuvių kalbos mokytoja

2018 m. rugsėjo 18 d. šeši 6-7 klasių mokiniai kartu su kitų septynių rajono ir miesto mokyklų moksleiviais dalyvavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuojamame prevenciniame renginyje „Būk saugus kelyje“.
Jis buvo rengiamas pagal Utenos rajono savivaldybės nusikaltimų ir administracinių nusižengimų prevencinės veiklos projektą „Saugi Utena-2018“.

Lina Šaltytė-Bieliajevienė, socialinė pedagogė